MS27468T17F26PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27468T17F26PA
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS27468T17F26PA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
MS27468T17F26PA specifikacijos
Dalies numeris MS27468T17F26PA Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1493 pcs Duomenų lapas MS27468T17F26PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 17-26 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Pakuotė Bulk Kiti vardai AMS27468T17F26PA
MS27468T17F26PA-ND
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27468T17F26P
MS27468T17F26P
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS