MS27467T25B46PC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T25B46PC
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG 46POS STRAIGHT W/PINS
Duomenų lapai: MS27467T25B46PC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 621 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 621 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
MS27467T25B46PC specifikacijos
Dalies numeris MS27467T25B46PC Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG 46POS STRAIGHT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 621 pcs Duomenų lapas MS27467T25B46PC.pdf
Įtampa - Įvertinta 600VAC, 850VDC Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
RoHS statusas Bulk Kiti vardai AMS27467T25B46PC
MS27467T25B46PC-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 46 (44 + 2 Coax)
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas MS27467T25B46PC
Didelis skersmuo tiekiamas 25-46 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 46 (44 + 2 Coax) Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG 46POS STRAIGHT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock
Kontaktinė medžiaga C Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T25B46PD
MS27467T25B46PD
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 46POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 639 pcs
parsisiųsti: MS27467T25B46PD.pdf
RFQ
MS27467T25B46PALC
MS27467T25B46PALC
apibūdinimas: CONN PLG HSG MALE 46POS INLINE
Sandelyje: 1388 pcs
parsisiųsti: MS27467T25B46PALC.pdf
RFQ
MS27467T25B46PC-LC
MS27467T25B46PC-LC
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 46POS INLINE