MS27466T25F43SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27466T25F43SC
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas LJT 43C 23#20 20#16 SKT RECP
Duomenų lapai: MS27466T25F43SC.pdf
  • Pranešimas
MS27466T25F43SC specifikacijos
Dalies numeris MS27466T25F43SC Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
Galimas kiekis 4826 pcs Duomenų lapas MS27466T25F43SC.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 25-43 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Pakuotė Bulk Kiti vardai AAMS27466T25F43SC
Orientacija C Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 43 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą - Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas -
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Spalva Silver Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Marine, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27466T25F43S
MS27466T25F43S
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP