D38999/26WG39PN-RUSB4
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26WG39PN-RUSB4
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: D38999/26WG39PN-RUSB4.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
D38999/26WG39PN-RUSB4 specifikacijos
Dalies numeris D38999/26WG39PN-RUSB4 Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5845 pcs Duomenų lapas D38999/26WG39PN-RUSB4.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL G
"Shell Size" - Įterpti 21-39 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakuotė Bulk Kiti vardai AAD38999/26WG39PN-RUSB4
D3899926WG39PNRUSB4
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 39 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Įdėkite medžiagą - Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos Backshell, Coupling Nut, Self Locking, Shrink Boot Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -