D38999/20TG41BA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/20TG41BA
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Duomenų lapai: D38999/20TG41BA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
D38999/20TG41BA specifikacijos
Dalies numeris D38999/20TG41BA Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1187 pcs Duomenų lapas D38999/20TG41BA.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL G "Shell Size" - Įterpti 21-41
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Durmalon™
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakuotė Bulk
Kiti vardai AAD38999/20TG41BA
D3899920TG41BA
Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 41
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount