D38999/20LE26PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/20LE26PA
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: D38999/20LE26PA.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 792 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 792 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
D38999/20LE26PA specifikacijos
Dalies numeris D38999/20LE26PA Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 792 pcs Duomenų lapas D38999/20LE26PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL E
"Shell Size" - Įterpti 17-26 "Shell" medžiaga Stainless Steel
"Shell Finish" Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakuotė Bulk Kiti vardai AAD38999/20LE26PA
D3899920LE26PA
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą - Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -