CTV07RF-17-73SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CTV07RF-17-73SC
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 73POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: 1.CTV07RF-17-73SC.pdf2.CTV07RF-17-73SC.pdf
  • Pranešimas
CTV07RF-17-73SC specifikacijos
Dalies numeris CTV07RF-17-73SC Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 73POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4888 pcs Duomenų lapas 1.CTV07RF-17-73SC.pdf2.CTV07RF-17-73SC.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 17-73 "Shell" medžiaga Composite
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakuotė Bulk Kiti vardai CTV07RF1773SC
Orientacija C Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 73 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą - Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 73 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -