CTV06RW-17-26PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CTV06RW-17-26PA
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: CTV06RW-17-26PA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CTV06RW-17-26PA specifikacijos
Dalies numeris CTV06RW-17-26PA Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1216 pcs Duomenų lapas CTV06RW-17-26PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 17-26 "Shell" medžiaga Composite
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakuotė Bulk Kiti vardai CTV06RW1726PA
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Coupling Nut, Self Locking
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold