EP3SL150F1152C2N
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP3SL150F1152C2N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EP3SL150F1152C2N
Gamintojas / Gamintojas: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Prekės aprašymas IC FPGA 744 I/O 1152FBGA
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 22 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 22 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
24 pcs
  • Pranešimas
EP3SL150F1152C2N specifikacijos
Dalies numeris EP3SL150F1152C2N Gamintojas Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Įtampa - tiekimas 0.86 V ~ 1.15 V Bendras RAM bitai 6543360
Tiekėjo prietaisų paketas 1152-FBGA (35x35) Serija Stratix® III L
Paketas / dėžutė 1152-BBGA, FCBGA Kiti vardai 544-2409
EP3SL150F1152C2NES
Darbinė temperatūra 0°C ~ 85°C (TJ) Loginių elementų / elementų skaičius 142500