EP1AGX60EF1152I6N
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP1AGX60EF1152I6N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EP1AGX60EF1152I6N
Gamintojas / Gamintojas: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Prekės aprašymas IC FPGA 514 I/O 1152FBGA
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 100 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 100 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
24 pcs
  • Pranešimas
EP1AGX60EF1152I6N specifikacijos
Dalies numeris EP1AGX60EF1152I6N Gamintojas Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Įtampa - tiekimas 1.15 V ~ 1.25 V Bendras RAM bitai 2528640
Tiekėjo prietaisų paketas 1152-FBGA (35x35) Serija Arria GX
Paketas / dėžutė 1152-BBGA, FCBGA Kiti vardai 544-2386
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C (TJ) Loginių elementų / elementų skaičius 60100