AKKUTEC2402
Altech CorporationAltech Corporation
Altech Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AKKUTEC2402
Gamintojas / Gamintojas: Altech Corporation
Prekės aprašymas DC UPS BUFFER115-230VAC INPUT 2A
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 295 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 295 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
AKKUTEC2402 specifikacijos
Dalies numeris AKKUTEC2402 Gamintojas Altech Corporation
apibūdinimas DC UPS BUFFER115-230VAC INPUT 2A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 295 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išvestis 24V Įveskite Standby (No Regulation)
Dydis / Matmenys 4.567" L x 2.362" W (116.00mm x 60.00mm) Serija AKKUTEC
Galia - Įvertinta - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugomos medijos linijos - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 3.642" (92.50mm)