10D33FB-7
Altech CorporationAltech Corporation
Altech Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 10D33FB-7
Gamintojas / Gamintojas: Altech Corporation
Prekės aprašymas FUSE DIAZED DIII 10 AMP 750V FAS
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
10D33FB-7 specifikacijos
Dalies numeris 10D33FB-7 Gamintojas Altech Corporation
apibūdinimas FUSE DIAZED DIII 10 AMP 750V FAS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9113 pcs Duomenų lapas
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
10DB-6S(LF)
10DB-6S(LF)
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN IDC DB 10POS 2.5MM WHT PCB
Sandelyje: 142977 pcs
parsisiųsti: 10DB-6S(LF).pdf
RFQ
10D27
10D27
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 10A 500VAC
Sandelyje: 10155 pcs
parsisiųsti: 10D27.pdf
RFQ
10D27R
10D27R
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
parsisiųsti: 10D27R.pdf
10D27SC
10D27SC
Gamintojai: Altech Corporation
apibūdinimas: FUSESEMICONDUCTOR DII(E27)10A500
parsisiųsti:
10D27FB
10D27FB
Gamintojai: Altech Corporation
apibūdinimas: FUSEDIAZEDFAST BLOW DII(E27)10A5
parsisiųsti:
10D27Q
10D27Q
parsisiųsti: 10D27Q.pdf
10D27SB
10D27SB
apibūdinimas: FUSEDIAZEDSLOW BLOW DII(E27)10A5
10DB-4K(LF)
10DB-4K(LF)
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN IDC DB 10POS 2.5MM BLK PCB
parsisiųsti: 10DB-4K(LF).pdf
10DB-8M(LF)
10DB-8M(LF)
apibūdinimas: CONN IDC DB 10POS 2.5MM GRN PCB
parsisiųsti: 10DB-8M(LF).pdf
10DBAG5
10DBAG5
Gamintojai: Delta Electronics
apibūdinimas: LINE FILTER 115/250VAC 10A CHASS
parsisiųsti: 10DBAG5.pdf
10DAS1
10DAS1
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: PWR ENT RCPT PANEL QC
parsisiųsti: 10DAS1.pdf
10DBAW5
10DBAW5
Gamintojai: Delta Electronics
parsisiųsti: 10DBAW5.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus