100NH00AR-6
Altech CorporationAltech Corporation
Altech Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 100NH00AR-6
Gamintojas / Gamintojas: Altech Corporation
Prekės aprašymas FUSESEMICONDUCTOR NH00100A660VAR
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
3 pcs
  • Pranešimas
100NH00AR-6 specifikacijos
Dalies numeris 100NH00AR-6 Gamintojas Altech Corporation
Galimas kiekis 2420 pcs Duomenų lapas
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
100NH00GL
100NH00GL
Gamintojai: Altech Corporation
apibūdinimas: FUSENH00GL 100A500V
Sandelyje: 10450 pcs
parsisiųsti:
RFQ
100NF-NEUTRAL-52G-METALDRUM
100NF-NEUTRAL-52G-METALDRUM
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: FASTBOND FOAM ADHESIVE 100NF
Sandelyje: 1224 pcs
parsisiųsti: 100NF-NEUTRAL-52G-METALDRUM.pdf
RFQ
100NH0G-B
100NH0G-B
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE SQUARE 100A 500VAC RECT