AS6C2016-55ZIN
Alliance Memory, Inc.Alliance Memory, Inc.
AS6C2016-55ZIN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AS6C2016-55ZIN
Gamintojas / Gamintojas: Alliance Memory, Inc.
Prekės aprašymas IC SRAM 2M PARALLEL 44TSOP II
Duomenų lapai: AS6C2016-55ZIN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
135 pcs
270 pcs
540 pcs
  • Pranešimas
AS6C2016-55ZIN specifikacijos
Dalies numeris AS6C2016-55ZIN Gamintojas Alliance Memory, Inc.
Galimas kiekis 43563 pcs Duomenų lapas AS6C2016-55ZIN.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 55ns Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 44-TSOP II
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 44-TSOP (0.400", 10.16mm Width) Kiti vardai 1450-1025
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount