ASEK730KLC-40AB-T-DK
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ASEK730KLC-40AB-T-DK
Gamintojas / Gamintojas: Allegro MicroSystems, LLC.
Prekės aprašymas EVAL BOARD FOR ACS730
Duomenų lapai: ASEK730KLC-40AB-T-DK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
ASEK730KLC-40AB-T-DK specifikacijos
Dalies numeris ASEK730KLC-40AB-T-DK Gamintojas Allegro MicroSystems, LLC.
Galimas kiekis 1575 pcs Duomenų lapas ASEK730KLC-40AB-T-DK.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Panaudotas IC / dalis ACS730
Pateiktas turinys Board(s) Serija -
Jutiklio tipas Current Sensor Jautrumas 50mV/A
Jautrumo diapazonas 40A Kiti vardai 620-1947