ACS781LLRTR-050U-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS781LLRTR-050U-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACS781LLRTR-050U-T
Gamintojas / Gamintojas: Allegro MicroSystems, LLC.
Prekės aprašymas HIGH-PRECISION LINEAR HALL-EFFEC
Duomenų lapai: ACS781LLRTR-050U-T.pdf
  • Pranešimas
ACS781LLRTR-050U-T specifikacijos
Dalies numeris ACS781LLRTR-050U-T Gamintojas Allegro MicroSystems, LLC.
Galimas kiekis 44834 pcs Duomenų lapas ACS781LLRTR-050U-T.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V Serija Automotive, AEC-Q100
Jutiklio tipas Hall Effect, Differential Jautrumas 39.6mV/A
Atsakymo laikas 3.6µs Polarizacija Unidirectional
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 7-PowerSMD Module
Išvestis Ratiometric, Voltage Kiti vardai 620-1824-2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Tiesiškumas ±1%
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas DC ~ 120kHz
Matavimui DC Išsamus aprašymas Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect, Differential Unidirectional 7-PowerSMD Module
Dabartinis - tiekimas (maks.) 15mA Dabartinis - jausmas 50A
Tikslumas ±1.5%