ACS754KCB-150-PSS
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS754KCB-150-PSS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACS754KCB-150-PSS
Gamintojas / Gamintojas: Allegro MicroSystems, LLC.
Prekės aprašymas SENSOR CURRENT HALL 150A AC/DC
Duomenų lapai: ACS754KCB-150-PSS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACS754KCB-150-PSS specifikacijos
Dalies numeris ACS754KCB-150-PSS Gamintojas Allegro MicroSystems, LLC.
apibūdinimas SENSOR CURRENT HALL 150A AC/DC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5239 pcs Duomenų lapas ACS754KCB-150-PSS.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Serija -
Jutiklio tipas Hall Effect, Open Loop Jautrumas 13.3mV/A
Atsakymo laikas 11µs Polarizacija Bidirectional
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 5-CB Straight Leads
Išvestis Ratiometric, Voltage Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Kanalų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Tiesiškumas ±1.3%
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dažnumas DC ~ 35kHz
Matavimui AC/DC Išsamus aprašymas Current Sensor 150A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 5-CB Straight Leads
Dabartinis - tiekimas (maks.) 10mA Dabartinis - jausmas 150A
Tikslumas ±1%