ACS724KMATR-30AU-T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACS724KMATR-30AU-T
Gamintojas / Gamintojas: Allegro MicroSystems, LLC.
Prekės aprašymas SENSOR CURRENT HALL 30A DC
Duomenų lapai: ACS724KMATR-30AU-T.pdf
  • Pranešimas
ACS724KMATR-30AU-T specifikacijos
Dalies numeris ACS724KMATR-30AU-T Gamintojas Allegro MicroSystems, LLC.
apibūdinimas SENSOR CURRENT HALL 30A DC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40672 pcs Duomenų lapas ACS724KMATR-30AU-T.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Serija -
Jutiklio tipas Hall Effect, Differential Jautrumas 100mV/A
Atsakymo laikas 4µs Polarizacija Unidirectional
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Išvestis Ratiometric, Voltage Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Kanalų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Tiesiškumas ±1% "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Dažnumas DC ~ 120kHz Matavimui DC
Išsamus aprašymas Current Sensor 30A 1 Channel Hall Effect, Differential Unidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Dabartinis - tiekimas (maks.) 14mA
Dabartinis - jausmas 30A Tikslumas ±0.8%