ACS722LLCTR-40AB-T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACS722LLCTR-40AB-T
Gamintojas / Gamintojas: Allegro MicroSystems, LLC.
Prekės aprašymas SENSOR CURRENT HALL 40A AC/DC
Duomenų lapai: ACS722LLCTR-40AB-T.pdf
  • Pranešimas
ACS722LLCTR-40AB-T specifikacijos
Dalies numeris ACS722LLCTR-40AB-T Gamintojas Allegro MicroSystems, LLC.
apibūdinimas SENSOR CURRENT HALL 40A AC/DC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 50034 pcs Duomenų lapas ACS722LLCTR-40AB-T.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V Serija -
Jutiklio tipas Hall Effect, Open Loop Jautrumas 33mV/A
Atsakymo laikas 5µs Polarizacija Bidirectional
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Išvestis Ratiometric, Voltage Kiti vardai 620-1639-2
ACS722LLCTR-40AB-T-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Tiesiškumas ±1%
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas DC ~ 80kHz
Matavimui AC/DC Išsamus aprašymas Current Sensor 40A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 12mA Dabartinis - jausmas 40A
Tikslumas ±3%