ACS720KLATR-15AB-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACS720KLATR-15AB-T
Gamintojas / Gamintojas: Allegro MicroSystems, LLC.
Prekės aprašymas CURRENT SENSOR
Duomenų lapai: ACS720KLATR-15AB-T.pdf
  • Pranešimas
ACS720KLATR-15AB-T specifikacijos
Dalies numeris ACS720KLATR-15AB-T Gamintojas Allegro MicroSystems, LLC.
apibūdinimas CURRENT SENSOR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40819 pcs Duomenų lapas ACS720KLATR-15AB-T.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Serija ACS720
Jutiklio tipas Hall Effect, Open Loop Jautrumas 90mV/A
Atsakymo laikas 4µs (Typ) Polarizacija Bidirectional
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Išvestis Ratiometric, Current Kiti vardai 620-1876-2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Tiesiškumas ±0.75%
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas 120kHz
Matavimui AC/DC Išsamus aprašymas Current Sensor 15A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 16mA Dabartinis - jausmas 15A
Tikslumas ±1.6%