ACS710KLATR-25CB-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACS710KLATR-25CB-T
Gamintojas / Gamintojas: Allegro MicroSystems, LLC.
Prekės aprašymas SENSOR CURRENT HALL 25A AC/DC
Duomenų lapai: ACS710KLATR-25CB-T.pdf
  • Pranešimas
ACS710KLATR-25CB-T specifikacijos
Dalies numeris ACS710KLATR-25CB-T Gamintojas Allegro MicroSystems, LLC.
apibūdinimas SENSOR CURRENT HALL 25A AC/DC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 43915 pcs Duomenų lapas ACS710KLATR-25CB-T.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 5.5 V Serija -
Jutiklio tipas Hall Effect, Open Loop Jautrumas 28mV/A
Atsakymo laikas 4µs Polarizacija Bidirectional
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Išvestis Ratiometric, Voltage Kiti vardai 620-1334-2
ACS710KLATR25CBT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Tiesiškumas ±0.25% "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Dažnumas DC ~ 120kHz Matavimui AC/DC
Išsamus aprašymas Current Sensor 25A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Dabartinis - tiekimas (maks.) 14.5mA
Dabartinis - jausmas 25A Tikslumas ±2.9%