ACS709LLFTR-10BB-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACS709LLFTR-10BB-T
Gamintojas / Gamintojas: Allegro MicroSystems, LLC.
Prekės aprašymas SENSOR CURRENT 10A
Duomenų lapai: ACS709LLFTR-10BB-T.pdf
  • Pranešimas
ACS709LLFTR-10BB-T specifikacijos
Dalies numeris ACS709LLFTR-10BB-T Gamintojas Allegro MicroSystems, LLC.
apibūdinimas SENSOR CURRENT 10A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59895 pcs Duomenų lapas ACS709LLFTR-10BB-T.pdf
Įtampa - tiekimas 4 V ~ 5.5 V Serija -
Jutiklio tipas Hall Effect, Open Loop Jautrumas 85mV/A
Atsakymo laikas 4µs Polarizacija Bidirectional
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-QSOP
Išvestis Ratiometric, Voltage Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C
Kanalų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Tiesiškumas ±0.25%
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas DC ~ 120kHz
Matavimui AC/DC Išsamus aprašymas Current Sensor 10A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 24-QSOP
Dabartinis - tiekimas (maks.) 14.5mA Dabartinis - jausmas 10A
Tikslumas ±2%