A8450KLBTR-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
A8450KLBTR-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A8450KLBTR-T
Gamintojas / Gamintojas: Allegro MicroSystems, LLC.
Prekės aprašymas IC REG QD BUCK/LINEAR 24SOIC
Duomenų lapai: A8450KLBTR-T.pdf
  • Pranešimas
A8450KLBTR-T specifikacijos
Dalies numeris A8450KLBTR-T Gamintojas Allegro MicroSystems, LLC.
Galimas kiekis 39877 pcs Duomenų lapas A8450KLBTR-T.pdf
w / supervisor No w / sekvencinis Yes
w / LED tvarkyklė No Įtampa / srovė - išėjimas 3 5V, 200mA
Įtampa / srovė - išėjimas 2 1.2 V ~ 3.3 V, 200mA Įtampa / srovė - išėjimas 1 3.3V, 200mA
Įtampa - tiekimas 6 V ~ 45 V Topologija Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (4)
Tiekėjo prietaisų paketas 24-SOIC Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Kiti vardai 620-1677-2
A8450KLBTR-T-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 135°C