A3240ELHLT-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
A3240ELHLT-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A3240ELHLT-T
Gamintojas / Gamintojas: Allegro MicroSystems, LLC.
Prekės aprašymas MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR SOT23W
Duomenų lapai: A3240ELHLT-T.pdf
  • Pranešimas
A3240ELHLT-T specifikacijos
Dalies numeris A3240ELHLT-T Gamintojas Allegro MicroSystems, LLC.
Galimas kiekis 4037 pcs Duomenų lapas A3240ELHLT-T.pdf
Įtampa - tiekimas 4.2 V ~ 24 V Bandymo sąlyga -40°C ~ 85°C
Technologija Hall Effect Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23W
Serija - Jautrumo diapazonas 5mT Trip, 5mT Release
Polarizacija South Pole Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-23W Išvesties tipas Open Collector
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Unipolar Switch
funkcijos - Išsamus aprašymas Digital Switch Unipolar Switch Open Collector Hall Effect SOT-23W
Dabartinis - tiekimas (maks.) 6mA Dabartinis - išvestis (maks.) 25mA