A1363LLUTR-10-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A1363LLUTR-10-T
Gamintojas / Gamintojas: Allegro MicroSystems, LLC.
Prekės aprašymas SENSOR LINEAR ANALOG 8TSSOP
Duomenų lapai: A1363LLUTR-10-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
A1363LLUTR-10-T specifikacijos
Dalies numeris A1363LLUTR-10-T Gamintojas Allegro MicroSystems, LLC.
Galimas kiekis 47784 pcs Duomenų lapas A1363LLUTR-10-T.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Technologija Hall Effect
Tiekėjo prietaisų paketas 8-TSSOP Serija -
Jautrumo diapazonas - Rezoliucija -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Išvesties tipas Analog Voltage Kiti vardai 620-1650-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TA) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 15mA Dabartinis - išvestis (maks.) 10mA
Juostos plotis 120kHz Ašis Single