SWV-0.85-680
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWV-0.85-680 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWV-0.85-680
Gamintojas / Gamintojas: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Prekės aprašymas FIXED IND 680UH 850MA 1.25 OHM
Duomenų lapai: SWV-0.85-680.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
SWV-0.85-680 specifikacijos
Dalies numeris SWV-0.85-680 Gamintojas AlfaMag Electronics (AMGIS)
apibūdinimas FIXED IND 680UH 850MA 1.25 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21232 pcs Duomenų lapas SWV-0.85-680.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.512" W (18.00mm x 13.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija SW
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai SWV0.85680
TE2023
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Powder Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz
Induktyvumas 680µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.709" (18.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 680µH Unshielded Toroidal Inductor 850mA 1.25 Ohm Max Radial
DC rezistorius (DCR) 1.25 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 850mA