SWC-2.50-167
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWC-2.50-167 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWC-2.50-167
Gamintojas / Gamintojas: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Prekės aprašymas FIXED IND 167UH 2.5A 140 MOHM TH
Duomenų lapai: SWC-2.50-167.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
SWC-2.50-167 specifikacijos
Dalies numeris SWC-2.50-167 Gamintojas AlfaMag Electronics (AMGIS)
apibūdinimas FIXED IND 167UH 2.5A 140 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20051 pcs Duomenų lapas SWC-2.50-167.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.949" L x 0.598" W (24.10mm x 15.20mm)
Ekranavimas Unshielded Serija SW
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai SWC2.50167
TE2118
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Powder Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz
Induktyvumas 167µH Aukštis - sėdi (maks.) 1.059" (26.90mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 167µH Unshielded Toroidal Inductor 2.5A 140 mOhm Radial
DC rezistorius (DCR) 140 mOhm Dabartinis įvertinimas 2.5A