TCM044PC2DM120
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCM044PC2DM120
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CIRCULAR
Duomenų lapai: TCM044PC2DM120.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 179 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 179 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
TCM044PC2DM120 specifikacijos
Dalies numeris TCM044PC2DM120 Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CIRCULAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 179 pcs Duomenų lapas TCM044PC2DM120.pdf
Naudojimas Industrial Environments Ekranavimas Unshielded
Serija Nanonics Kiti vardai 1-1589065-6
1-1589065-6-ND
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Ilgis 10.00' (3.05m) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas Cable Assembly Circular 44 pos Male to Wire Leads 10.00' (3.05m) Spalva Multiple
Kabelio tipas Individual 2-as jungtis Wire Leads
1-as jungtis Pakrautų pozicijų skaičius All 1-ojo jungties pozicijų skaičius 44
1 jungtis Male
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TCM0605S-350-2P-T201
TCM0605S-350-2P-T201
Gamintojai: TDK Corporation
apibūdinimas: CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD