TCM044PC2DC006
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCM044PC2DC006
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG 44POS CPC 30AWG 6"
Duomenų lapai: TCM044PC2DC006.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 250 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 250 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
TCM044PC2DC006 specifikacijos
Dalies numeris TCM044PC2DC006 Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG 44POS CPC 30AWG 6" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 250 pcs Duomenų lapas TCM044PC2DC006.pdf
Naudojimas Industrial Environments - IP67 Ekranavimas Unshielded
Serija - Kiti vardai 1589065-2
1589065-2-ND
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Ilgis 0.50' (152.40mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Cable Assembly Circular 44 pos Male to Wire Leads 0.50' (152.40mm)
Spalva Multiple Kabelio tipas Individual
2-as jungtis Wire Leads 1-as jungtis Pakrautų pozicijų skaičius All
1-ojo jungties pozicijų skaičius 44 1 jungtis Male
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TCM0403S-350-2P-T200
TCM0403S-350-2P-T200
Gamintojai: TDK Corporation
apibūdinimas: CMC 50MA 2LN 35 OHM SMD