STM065PC2DC024Q
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STM065PC2DC024Q
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG 65POS 30AWG 24IN
Duomenų lapai: STM065PC2DC024Q.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 178 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 178 pcs
  • Pranešimas
STM065PC2DC024Q specifikacijos
Dalies numeris STM065PC2DC024Q Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG 65POS 30AWG 24IN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 178 pcs Duomenų lapas STM065PC2DC024Q.pdf
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija DUALOBE, Nanonics Pikis - jungtis -
Pikis - kabelis - Kiti vardai 1-1589475-3
1-1589475-3-ND
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 65
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Ilgis 2.00' (609.60mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 65 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 2.00' (609.60mm)