STM037SC2DM024N
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STM037SC2DM024N
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN RCPT 37POS 30AWG 24IN
Duomenų lapai: STM037SC2DM024N.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 220 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 220 pcs
  • Pranešimas
STM037SC2DM024N specifikacijos
Dalies numeris STM037SC2DM024N Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN RCPT 37POS 30AWG 24IN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 220 pcs Duomenų lapas STM037SC2DM024N.pdf
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija DUALOBE, Nanonics Pikis - jungtis -
Pikis - kabelis - Kiti vardai 3-1589477-9
3-1589477-9-ND
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 37
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Ilgis 2.00' (609.60mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 37 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 2.00' (609.60mm)