STM025PC2DX005
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STM025PC2DX005
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG 25POS 30AWG 5IN
Duomenų lapai: STM025PC2DX005.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 285 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 285 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
STM025PC2DX005 specifikacijos
Dalies numeris STM025PC2DX005 Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG 25POS 30AWG 5IN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 285 pcs Duomenų lapas STM025PC2DX005.pdf
Vielos matuoklis 30 AWG Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Wire Leads "Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B)
"Shell" medžiaga, apdaila Aluminum, Nickel Plated, Electroless Serija DUALOBE, Nanonics
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1-1589474-3
1-1589474-3-ND
Darbinė temperatūra - Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 25 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flanšo funkcija - funkcijos -
Išsamus aprašymas 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Dabartinis įvertinimas -