STM025PC2DM024N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STM025PC2DM024N
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG 25POS 30AWG 24IN
Duomenų lapai: STM025PC2DM024N.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 260 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 260 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
STM025PC2DM024N specifikacijos
Dalies numeris STM025PC2DM024N Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG 25POS 30AWG 24IN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 260 pcs Duomenų lapas STM025PC2DM024N.pdf
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija DUALOBE, Nanonics Pikis - jungtis -
Pikis - kabelis - Kiti vardai 1589474-7
1589474-7-ND
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 25
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Ilgis 2.00' (609.60mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 25 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 2.00' (609.60mm)