STL051SC2DX024
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STL051SC2DX024
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN RCPT 51POS 30AWG 24IN
Duomenų lapai: STL051SC2DX024.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 272 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 272 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
STL051SC2DX024 specifikacijos
Dalies numeris STL051SC2DX024 Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN RCPT 51POS 30AWG 24IN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 272 pcs Duomenų lapas STL051SC2DX024.pdf
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija DUALOBE, Nanonics Pikis - jungtis -
Pikis - kabelis - Kiti vardai 3-1589476-5
3-1589476-5-ND
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 51
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Ilgis 2.00' (609.60mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 51 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 2.00' (609.60mm)