SSL025PC2DC020N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SSL025PC2DC020N
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG 25POS 30AWG 20IN
Duomenų lapai: SSL025PC2DC020N.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 499 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 499 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
SSL025PC2DC020N specifikacijos
Dalies numeris SSL025PC2DC020N Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG 25POS 30AWG 20IN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 499 pcs Duomenų lapas SSL025PC2DC020N.pdf
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija DUALOBE, Nanonics Pikis - jungtis -
Pikis - kabelis - Kiti vardai 3-1589455-4
3-1589455-4-ND
Eilučių skaičius 1 Pozicijų skaičius 25
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Ilgis 1.67' (508.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 25 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.67' (508.00mm)