SSL009PC2DCC10N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SSL009PC2DCC10N
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG 9POS 30AWG 10IN
Duomenų lapai: SSL009PC2DCC10N.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 754 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 754 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
SSL009PC2DCC10N specifikacijos
Dalies numeris SSL009PC2DCC10N Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG 9POS 30AWG 10IN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 754 pcs Duomenų lapas SSL009PC2DCC10N.pdf
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija DUALOBE, Nanonics Pikis - jungtis -
Pikis - kabelis - Kiti vardai 1-1589455-9
1-1589455-9-ND
Eilučių skaičius 1 Pozicijų skaičius 9
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Ilgis 0.833' (254.00mm, 10.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 9 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 0.833' (254.00mm, 10.00")