SSL005PC0DC012N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SSL005PC0DC012N
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG 5POS 28AWG 12"
Duomenų lapai: SSL005PC0DC012N.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
SSL005PC0DC012N specifikacijos
Dalies numeris SSL005PC0DC012N Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG 5POS 28AWG 12" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1240 pcs Duomenų lapas SSL005PC0DC012N.pdf
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija DUALOBE, Nanonics Pikis - jungtis -
Pikis - kabelis - Kiti vardai 1589455-3
1589455-3-ND
Eilučių skaičius 1 Pozicijų skaičius 5
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Ilgis 1.00' (304.80mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas 5 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.00' (304.80mm) Susisiekite su Finish Thickness -