RT424005F
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
RT424005F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT424005F
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 8A 5V
Duomenų lapai: RT424005F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RT424005F specifikacijos
Dalies numeris RT424005F Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 8A 5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 41306 pcs Duomenų lapas RT424005F.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 3.5 VDC Išjunkite įtampą (min.) 0.5 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 400VAC - Max
Serija RT2 Atsisveikinimo laikas 6ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Kiti vardai 1-1419108-6
PB2760
RT424005F-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Dirbti laiką 8ms Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Insulation - Class F, Sealed - Flux Protection Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 5VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 8A Kontaktinė medžiaga Silver Nickel (AgNi)
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 5VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 62 Ohms
Ritės galia 400 mW Ritinio srovė 80.6mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RT424024
RT424024
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 24V
Sandelyje: 39379 pcs
parsisiųsti: RT424024.pdf
RFQ
apibūdinimas: RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 8A 6V