PVF200375WE2.5
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PVF200375WE2.5
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas LABEL ID PRODUCT
Duomenų lapai: PVF200375WE2.5.pdf
  • Pranešimas
PVF200375WE2.5 specifikacijos
Dalies numeris PVF200375WE2.5 Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas LABEL ID PRODUCT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 118467 pcs Duomenų lapas PVF200375WE2.5.pdf
Serija PVF Pakuotė 2500 per Pkg
Kiti vardai 4-1200601-6
F28408-000
F28408-000-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Polyvinyl Fluoride
Etiketės tipas Die-Cut Etiketės dydis 2.00" x 3.75" (50.8mm x 95.3mm)
Naudoti su / susijusiais produktais T308S Thermal Transfer Printer Išsamus aprašymas White Die-Cut Label 2.00" x 3.75" (50.8mm x 95.3mm)