HD36-24-31SE-059
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
HD36-24-31SE-059 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HD36-24-31SE-059
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 31POS INLINE
Duomenų lapai: 1.HD36-24-31SE-059.pdf2.HD36-24-31SE-059.pdf
  • Pranešimas
HD36-24-31SE-059 specifikacijos
Dalies numeris HD36-24-31SE-059 Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 31POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2632 pcs Duomenų lapas 1.HD36-24-31SE-059.pdf2.HD36-24-31SE-059.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 24-31
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" -
Serija HD30 Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1734-1490
HD36-24-31SE-059-ND
Orientacija Keyed
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 31
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Polyetherimide (PEI) Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos Backshell, Cable Clamp Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 31 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum
Sujungimo veržlės skersmuo 1.942" (49.32mm) Susisiekimo tipas Crimp