HD36-24-19SN-059
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
HD36-24-19SN-059 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HD36-24-19SN-059
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Duomenų lapai: 1.HD36-24-19SN-059.pdf2.HD36-24-19SN-059.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
HD36-24-19SN-059 specifikacijos
Dalies numeris HD36-24-19SN-059 Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4718 pcs Duomenų lapas 1.HD36-24-19SN-059.pdf2.HD36-24-19SN-059.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 24-19
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" -
Serija HD30 Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1734-1703
HD36-24-19SN-059-ND
Orientacija Keyed
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 19
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įdėkite medžiagą Polyetherimide (PEI)
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof Apima -
Būsto spalva Silver funkcijos Backshell, Cable Clamp
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Sujungimo veržlės skersmuo 1.942" (49.32mm)