HD36-18-14PN-059
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
HD36-18-14PN-059 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HD36-18-14PN-059
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG MALE 14POS INLINE
Duomenų lapai: 1.HD36-18-14PN-059.pdf2.HD36-18-14PN-059.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
HD36-18-14PN-059 specifikacijos
Dalies numeris HD36-18-14PN-059 Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG HSG MALE 14POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5011 pcs Duomenų lapas 1.HD36-18-14PN-059.pdf2.HD36-18-14PN-059.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Serija HD30 Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1734-1297 Orientacija Keyed
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 14
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Polyetherimide (PEI) Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 14 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum
Sujungimo veržlės skersmuo 1.692" (42.97mm) Susisiekimo tipas Crimp