DJT10F13-98AC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DJT10F13-98AC
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT
Duomenų lapai: 1.DJT10F13-98AC.pdf2.DJT10F13-98AC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DJT10F13-98AC specifikacijos
Dalies numeris DJT10F13-98AC Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5872 pcs Duomenų lapas 1.DJT10F13-98AC.pdf2.DJT10F13-98AC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 13-98
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT Pakuotė Bulk
Kiti vardai DDJT10F13-98AC Orientacija C
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 10
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Įdėkite medžiagą Plastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -