ACT96WF32BC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT96WF32BC
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Duomenų lapai: ACT96WF32BC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT96WF32BC specifikacijos
Dalies numeris ACT96WF32BC Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5380 pcs Duomenų lapas ACT96WF32BC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL F "Shell Size" - Įterpti 19-32
"Shell" medžiaga Composite "Shell Finish" Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakuotė Bulk
Kiti vardai DACT96WF32BC Orientacija C
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 32
Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Composite, Olive Drab Cadmium
Sujungimo veržlės skersmuo 1.520" (38.61mm) Susisiekimo tipas Crimp