ACT96WD19SN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT96WD19SN
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: ACT96WD19SN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT96WD19SN specifikacijos
Dalies numeris ACT96WD19SN Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4940 pcs Duomenų lapas ACT96WD19SN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 15-19 "Shell" medžiaga Composite
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Pakuotė Bulk Kiti vardai DACT96WD19SN
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 19 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Olive Drab
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ACT96WD19SD
ACT96WD19SD
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: ACT96WD19SD
Sandelyje: 1617 pcs
parsisiųsti: ACT96WD19SD.pdf
RFQ
ACT96WD19SE
ACT96WD19SE
apibūdinimas: ACT96WD19SE
Sandelyje: 2140 pcs
parsisiųsti: ACT96WD19SE.pdf
RFQ
ACT96WD19SN-LC
ACT96WD19SN-LC
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE