ACT96WB98SC-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT96WB98SC-LC
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG FMALE 6POS INLINE
Duomenų lapai: ACT96WB98SC-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT96WB98SC-LC specifikacijos
Dalies numeris ACT96WB98SC-LC Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG HSNG FMALE 6POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5115 pcs Duomenų lapas ACT96WB98SC-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL B "Shell Size" - Įterpti 11-98
"Shell" medžiaga Composite "Shell Finish" Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakuotė Bulk
Kiti vardai DACT96WB98SC-LC Orientacija C
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 6
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Įdėkite medžiagą Plastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Olive Drab
funkcijos Coupling Nut, Self Locking Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Composite, Olive Drab Cadmium
Sujungimo veržlės skersmuo 0.980" (24.89mm) Susisiekimo tipas Crimp