ACT96MJ61BA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT96MJ61BA
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE
Duomenų lapai: ACT96MJ61BA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT96MJ61BA specifikacijos
Dalies numeris ACT96MJ61BA Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4884 pcs Duomenų lapas ACT96MJ61BA.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL J "Shell Size" - Įterpti 25-61
"Shell" medžiaga Composite "Shell Finish" Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakuotė Bulk
Kiti vardai DACT96MJ61BA Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 61
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Įdėkite medžiagą Plastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos Coupling Nut, Self Locking Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Composite, Electroless Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.890" (48.01mm) Susisiekimo tipas Crimp