ACT96MH53SA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT96MH53SA
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: ACT96MH53SA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT96MH53SA specifikacijos
Dalies numeris ACT96MH53SA Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5542 pcs Duomenų lapas ACT96MH53SA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 23-53 "Shell" medžiaga Composite
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Pakuotė Bulk Kiti vardai DACT96MH53SA
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 53 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ACT96MH53SA-6149
ACT96MH53SA-6149
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: PLUG ASSY
Sandelyje: 2193 pcs
parsisiųsti: ACT96MH53SA-6149.pdf
RFQ
ACT96MH53PE-3025
ACT96MH53PE-3025
apibūdinimas: ACT96MH53PE-3025
Sandelyje: 1624 pcs
parsisiųsti: ACT96MH53PE-3025.pdf
RFQ
ACT96MH53PC-6149
ACT96MH53PC-6149
apibūdinimas: ACT96MH53PC-6149
parsisiųsti: ACT96MH53PC-6149.pdf
ACT96MH53SA-3025
ACT96MH53SA-3025
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP