ACT96MG41SC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT96MG41SC
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: ACT96MG41SC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT96MG41SC specifikacijos
Dalies numeris ACT96MG41SC Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5873 pcs Duomenų lapas ACT96MG41SC.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 21-41 "Shell" medžiaga Composite
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Pakuotė Bulk Kiti vardai DACT96MG41SC
Orientacija C Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 41 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ACT96MG41SD
ACT96MG41SD
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: ACT96MG41SD
Sandelyje: 1382 pcs
parsisiųsti: ACT96MG41SD.pdf
RFQ
ACT96MG41SA
ACT96MG41SA
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 4973 pcs
parsisiųsti: ACT96MG41SA.pdf
RFQ
ACT96MG41SC-6149 [V003]
ACT96MG41SC-6149 [V003]
apibūdinimas: PLUG ASSY
parsisiųsti: ACT96MG41SC-6149 [V003].pdf
ACT96MG41PN-3025
ACT96MG41PN-3025
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: ACT96MG41PN-3025.pdf
ACT96MG41SC-3025
ACT96MG41SC-3025