ACT96MF11PB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT96MF11PB
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: ACT96MF11PB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT96MF11PB specifikacijos
Dalies numeris ACT96MF11PB Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4608 pcs Duomenų lapas ACT96MF11PB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 19-11 "Shell" medžiaga Composite
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Pakuotė Bulk Kiti vardai DACT96MF11PB
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 11 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 13A